Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
Od: 07.2011
Offline
#
55114
06.05.2012, 10:51
LE to mozliwe ze 3 mln euro, ale dolicz jeszcze LM, za sam udział w 4 rundzie eliminacji jest 2,1 mln euro a do tego wpływy za bilety
rps16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rps16
Znajdź inne posty napisane przez rps16