Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2012, 10:46
Wg Cafe Futbol, Wisła będzie trenowała do końca maja. Powinni do końca czerwca, bo niektórym kopaczom dajemy miesiąc niezasłużonych wakacji.
Odpowiedz cytując