Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1491
Stary 06.05.2012, 10:38
A skąd założenie że Wisła dla Cupiała powinna być dochodowa?
A może jest właśnie tak że to jest miejsce dla dorobienia dla kolegów/partnerów biznesowych?
Niestety muszę się zgodzić z kotem - ręka rękę myje głosi stara zasada. Kolejna to - gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Ktoś zarabia na sytuacji takiej jaka jest, i tym kimś z założenia nie musi być klub.

Wracając so tematu, abstrahując od umiejętności trenerskich Maaskanta, to Wiśle Holendrów przyświecał jakiś plan rozwoju, z trudem ale REALIZOWANY. Nie wiem i chyba nigdy się nie dowiem jaki plan rozwoju ma Probierz i Bednarz.
c.d.n.
Odpowiedz cytując