Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 06.05.2012, 09:55
Za wysoko... Cotto miał optyczną przewagę, wyprowadzał więcej ciosów - Floyd jednak przeważnie walczy z defensywy a celnych ciosów zadał więcej. Wg mnie wygrał Floyd ale na pewno nie tak wyraźnie.
Odpowiedz cytując