Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
8609
06.05.2012, 09:12
Petepe
napisał(a):
Siemanko, czy majac bilet na sektor h bramki wpuszcza mnie na b? Pozdrowienia z wroclawia
Heh, niestety nie to co u Was ;d Mając bilet na przeciwległy sektor jesienią przepieprzyłem 3/4 stadionu i znalazłem się na Młynie ;d
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93