Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8609
Stary 06.05.2012, 09:12
Petepe napisał(a):Wyświetl post
Siemanko, czy majac bilet na sektor h bramki wpuszcza mnie na b? Pozdrowienia z wroclawia
Heh, niestety nie to co u Was ;d Mając bilet na przeciwległy sektor jesienią przepieprzyłem 3/4 stadionu i znalazłem się na Młynie ;d
Odpowiedz cytując