Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55108
Stary 06.05.2012, 07:56
Dużo tu jest mowy o mistrzostiwe w przyszłym roku, że ten i tamten piłkarz jest za słaby na Wisłę itp. Przypomnijcie oibie co mówi Bednarz: (1) że na pewno nie odejdzie z klubu bo zostawi go w problemach finansowych, (2) najbliższy sezon zostanie poświęcony na budowę drużyny (3) jest zadowolony z pracy skautów, bo znaleźli obiecujących piłkarzy, ale teraz muszą szukac nowych piłkarzy bo priorytety się zmieniły (4) jak była jeszcze szansa na puchary to biadolił że nie będziemy mieli na nie drużyny. Czego nie mówi: że Wisła będzie w czołowce ligi w przyszłym sezonie. Być może to wszytko to jest część wypalania pozostałości po Basałaju i Holendrach, ale optymistycznie to nie wygląda. W sumie plotka, że Wisła chce wydac 1/2 mln E i to jeszce przed sprzedaniem kogokolwiek, w tej sytuacji to powiew nadziei...
Odpowiedz cytując