Biorąc pod uwagę otoczkę tego meczu i bardzo prawdopodobny wariant z brakiem chęci umierania za Wisłę przez większość naszych kopaczy raczej bym się zdziwił gdyby przyszło 20k ludzi. No chyba, że ze Śląska poprawią statystykę. Nie każdego kręci oglądanie takich meczów. Nie liczyłbym na to, że przyjdzie większość posiadaczy karnetów z E a jednak oni mają wykupione 70% karnetów.