Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8608
Stary 06.05.2012, 07:06
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
ciekawy mecz się szykuje, ciekawa forma dopingu Z jednej strony sektor najzagorzalszych kibiców Wisły, z drugiej sektor najzagorzalszych kibiców Śląska Jeżeli nie będzie na meczu ponad 20 tys ludzi to uważam, że tym klubem rządzą nawet nie szympansy a ... . Mecz przyjaźni a reklamy brak ! 11 tys. karnetów to jest pewne, 6 tys. ludzi powinno przyjść + 8 tys. ludzi ze Śląska wychodzi dla mnie coś koło 25 tys. Liczmy, że ludzie ze Śląska zakupią te najdroższe bilety, gdyż cała delegacja z tamtego regionu jest zapowiadana z Prezydentem Dutkiewiczem na czele, może Solorz wpadnie ?
Biorąc pod uwagę otoczkę tego meczu i bardzo prawdopodobny wariant z brakiem chęci umierania za Wisłę przez większość naszych kopaczy raczej bym się zdziwił gdyby przyszło 20k ludzi. No chyba, że ze Śląska poprawią statystykę. Nie każdego kręci oglądanie takich meczów. Nie liczyłbym na to, że przyjdzie większość posiadaczy karnetów z E a jednak oni mają wykupione 70% karnetów.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 06.05.2012 o godz. 07:09.
Odpowiedz cytując