Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Petepe
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
8606
06.05.2012, 03:45
Siemanko, czy majac bilet na sektor h bramki wpuszcza mnie na b? Pozdrowienia z wroclawia
Petepe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Petepe
Znajdź inne posty napisane przez Petepe