|
po czym wy te peany na cześc Radka wznosicie ? Po tym że nie zdążył z kryciem przy 1 bramce dla Górnika czy po jego podaniach otwierających droge do bramki ?
W lidze każdy jest lepszy od Sobolewskiego po kontuzji. Stan na dziś.
(ja wiem ze Radek legenda, ale patrzmy obiektywnie. Przed kontuzją również grał mega piach, ludzie on ma już swój wiek, nie zapominajcie, a pozycja na której gra raczej nie pozwala na stanie w miejscu i granie na alibi mimo iż wielu stara sie tak właśnie grać)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|