Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1489
Stary 05.05.2012, 23:26
ChG napisał(a):Wyświetl post
Holendrzy nie nie weszli do LM, a przegrali derby z Cracovią.

A Polacy odpadli z Levadią, Karabachem i zremisowali derby dzięki czemu mistrzostwo zdobyła Amica.

Jakoś po tych wydarzeniach odsuwanie od pierwszego składu nie było potrzebne, prawda? Dopiero ci wstrętni Holendrzy przegięli pałę.
Odpowiedz cytując