ChG napisał(a):

|
Holendrzy nie nie weszli do LM, a przegrali derby z Cracovią.
|
A Polacy odpadli z Levadią, Karabachem i zremisowali derby dzięki czemu mistrzostwo zdobyła Amica.
Jakoś po tych wydarzeniach odsuwanie od pierwszego składu nie było potrzebne, prawda? Dopiero ci wstrętni Holendrzy przegięli pałę.