|
Patejuk, Gajos, Głowacki, Dudu Pariaba, Kupisz, Mateusz Mak i Pazdan - ci zawodnicy mogliby zostać zakontraktowani przez Wisłę. Dokładając do tego Chrapka, który wraca z wypożyczenia mamy całkiem przyzwoitą drużynę. Obstaję przy Patejuku, bo to zawodnik, który będzie tani, solidny, silny i być może będziemy mieli z niego pożytek. W obecnej sytuacji finansowej Wisły to zawodnik na "naszą kieszeń". W przyjście Brożka po prostu nie wierzę, prędzej zostałbym papieżem, a na to się nie zanosi, więc trzeba brać tego, kto jest dostępny na rynku i będzie stanowił doskonałe uzupełnienie dla Genkova.
|