Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 05.05.2012, 22:37
ChG napisał(a):Wyświetl post
Holendrzy nie nie weszli do LM, a przegrali derby z Cracovią.
Holendrzy i ich drużyna właśnie usunęli Cracovię z ekstraklasy, nie tak, jak niektórzy Polacy w Wiśle, co nie tylko przegrali, ale i nawet pomogli Cracovii przetrwać w ekstraklasie i nikt ich za to z klubu nie wywalał, bezpośrednio po takim meczu.
Ostatnio edytowane przez kot : 05.05.2012 o godz. 22:40.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując