ChG napisał(a):

|
Holendrzy nie nie weszli do LM, a przegrali derby z Cracovią.
|
Holendrzy i ich drużyna właśnie usunęli Cracovię z ekstraklasy, nie tak, jak niektórzy Polacy w Wiśle, co nie tylko przegrali, ale i nawet pomogli Cracovii przetrwać w ekstraklasie i nikt ich za to z klubu nie wywalał, bezpośrednio po takim meczu.
