fialo napisał(a):

|
To chyba inny mecz oglądaliśmy, wprawdzie nie jestem masochistą i nie gapiłem się na mecz Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże przez 90 min, ale z tego co rzuciłem okiem to Michał się bardzo korzystnie prezentował, mam nadzieję, że wróci do nas w lecie.
|
Bez rewelacji. Jedyny który przyciągnął moją uwagę to Akahoshi, ale to subiektywna ocena.