Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55100
Stary 05.05.2012, 21:40
fialo napisał(a):Wyświetl post
To chyba inny mecz oglądaliśmy, wprawdzie nie jestem masochistą i nie gapiłem się na mecz Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże przez 90 min, ale z tego co rzuciłem okiem to Michał się bardzo korzystnie prezentował, mam nadzieję, że wróci do nas w lecie.
Bez rewelacji. Jedyny który przyciągnął moją uwagę to Akahoshi, ale to subiektywna ocena.
Odpowiedz cytując