Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18925
Stary 05.05.2012, 21:35
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Wierzę w Gargułę. Nie mam pojęcia dlaczego.

Co by o nim nie mówić - jak jest na boisku to zapieprza. Jak traci piłkę, to goni przeciwnika, a nie stoi jak Łobo. Jak dostaje za mocną piłkę to próbuje ją dogonić, a nie stoi jak Małecki.
Facet ma umiejętności, liczę na to, że zacznie je pokazywać.
3 lata minęły i chuja, minie jeszcze 2 i dalej bedzie ktoś sapał żeby: Ja wierze w niego dac mu szansę !

ja .......e ludzie
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując