vote-for-mikey napisał(a):

Wierzę w Gargułę. Nie mam pojęcia dlaczego.
Co by o nim nie mówić - jak jest na boisku to zapieprza. Jak traci piłkę, to goni przeciwnika, a nie stoi jak Łobo. Jak dostaje za mocną piłkę to próbuje ją dogonić, a nie stoi jak Małecki.
Facet ma umiejętności, liczę na to, że zacznie je pokazywać.
|
3 lata minęły i chuja, minie jeszcze 2 i dalej bedzie ktoś sapał żeby: Ja wierze w niego dac mu szansę !
ja .......e ludzie
