Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55094
Stary 05.05.2012, 20:18
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Życzyłbym obecnym lewym obrońcom takiej beznadziejnej gry ; )
Jest beznadziejny i jest to oczywiste. Nie mówię o tym, gdzie Piotr Brożek mógłby grać, bo są inne miejsca w polu, gdzie realizowałby się o niebo lepiej. Pamiętam, jak Dan Petrescu wstawiał Brożków do gry razem w ataku i nieźle to wyglądało. Chodzi głównie o to, że jego zarobki w chwili obecnej byłyby zupełnie nieadekwatne do tego, co pokazuje na boisku, żeby nie było na tej pozycji o której mówimy. Lepszy byłby młodzian z 2. ligi niż podstarzały Brożek, którego umiejętności na lewej obronie zapewne już nie wzrosną. Nigdy mu nie zapomnę dwóch zawalonych bramek w spotkaniu wyjazdowym z Karabachem. Koniec, kropka.
Odpowiedz cytując