|
może jestem naiwny, ale mam nadzieje ze pod koniec roku 2012 w klubie już nie będzie maga polskiej myśli szkoleniowej Probierza, bo z nim to nie ma szans na puchary
z nim nie ma szans na jakikolwiek rozwój.
a potem za nim kopa powinien dostać Bednarz,Rogala i Kapka.
chociaż pewnie tych dwóch ostatnich panów nie da się tak łatwo pozbyć.
Kot i Markus świetnie opisaliscie sytuacja jak jest w Wisle, to jest istna patologia.
Basałaj i Holendrzy mieli jakiś plan, uwazam ze Basalaj mial plany na 2-3 lata, mial jakas wizje ale holendrzy mistrza zdobyli, Cupial sie napalil na LM i wszystkie plany poszly w odstawke
a teraz wszedzie sie oczernia jacy to zli holendrzy,basalaj itd.
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 05.05.2012 o godz. 20:03.
|