Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16850
Stary 05.05.2012, 18:27
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Brawo As! Widzę że zaczynasz sięgać do źródeł . Być może pozwoli Ci to zauważyć jak bardzo jednostronny był w swoim "trafnym porównaniu" (jak to czytam to nieustannie mam tak ) Twój "dowczorajszy" idol Nałęcz. Dodam tylko że wspomniani przez Ciebie ONR-wcy mieli w Berezie dobrą okazje do tego aby zapoznać sie bliżej z "lewicowcami" z PPS których Marszałek również skierował na "dłuższe wczasy".
Nałęcz mówił o absurdalności zarzutów wobec Piłsudskiego ,który rzekomo chodził na pasku Rosji ,tak jak teraz PIS absurdalnie oskarża Tuska o spisek z Putinem w sprawie smoleńska ,ni mniej ni wiecej ,cała reszte sobie dopisujesz sam