Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
16850
05.05.2012, 18:27
wislak68
napisał(a):
Brawo As! Widzę że zaczynasz sięgać do źródeł
. Być może pozwoli Ci to zauważyć jak bardzo jednostronny był w swoim "trafnym porównaniu" (jak to czytam to nieustannie mam tak
) Twój "dowczorajszy" idol Nałęcz. Dodam tylko że wspomniani przez Ciebie ONR-wcy mieli w Berezie dobrą okazje do tego aby zapoznać sie bliżej z "lewicowcami" z PPS których Marszałek również skierował na "dłuższe wczasy".
Nałęcz mówił o absurdalności zarzutów wobec Piłsudskiego ,który rzekomo chodził na pasku Rosji ,tak jak teraz PIS absurdalnie oskarża Tuska o spisek z Putinem w sprawie smoleńska ,ni mniej ni wiecej ,cała reszte sobie dopisujesz sam
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82