Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lukas19900
Member
Od: 07.2007
Offline
#
8595
05.05.2012, 17:57
wie ktos jak sytuacja z biletami na C ? ile zostało tak pi razy drzwi? kupie jutro kolo godziny 12 czy moze ma ktos informacje ze została koncowka ?
lukas19900
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas19900
Znajdź inne posty napisane przez lukas19900