kacpaw91 napisał(a):

|
Od biedy na lewe skrzydło mógłby się przydać. W roli rezerwowego to nie jest zły pomysł.
|
Od biedy to na lewe skrzydło obrony w roli rezerwowego można ściągnąć jakiegoś grajka z niższej polskiej ligi, a nie Piotra Brożka - on się nie nadaje nawet do roli rezerwowego. Wolałbym miast niego, jakiegoś młodego, obiecującego, ale za nic w świecie P. Brożka. Znamy już go, na lewej obronie gra beznadziejnie.