Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55086
Stary 05.05.2012, 17:31
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Od biedy na lewe skrzydło mógłby się przydać. W roli rezerwowego to nie jest zły pomysł.
Od biedy to na lewe skrzydło obrony w roli rezerwowego można ściągnąć jakiegoś grajka z niższej polskiej ligi, a nie Piotra Brożka - on się nie nadaje nawet do roli rezerwowego. Wolałbym miast niego, jakiegoś młodego, obiecującego, ale za nic w świecie P. Brożka. Znamy już go, na lewej obronie gra beznadziejnie.
Odpowiedz cytując