vote-for-mikey napisał(a):

Co by o nim nie mówić - jak jest na boisku to zapieprza. Jak traci piłkę, to goni przeciwnika, a nie stoi jak Łobo. Jak dostaje za mocną piłkę to próbuje ją dogonić, a nie stoi jak Małecki.
Facet ma umiejętności, liczę na to, że zacznie je pokazywać.
|
Czy ja myślę aby na pewno o tym samym zawodniku? To ten z 10 na plecach, na pewno o nim piszesz?
Co jak co ale skojarzyć z Gargułą słowa "zapieprza" czy "dogonić" to trzeba naprawdę długo myśleć (no chyba, że ze słowo "dogonić" łączysz bezpośrednio z nazwiskiem tego partacza - czyli wyszłoby Ci np: "piłkarzom przeciwnika łatwo dogonić Gargułę").
Rozbawiłeś mnie i mam nadzieję, że jednak w sprawie Garguły ironizowałeś.