Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18921
Stary 05.05.2012, 17:13
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Co by o nim nie mówić - jak jest na boisku to zapieprza. Jak traci piłkę, to goni przeciwnika, a nie stoi jak Łobo. Jak dostaje za mocną piłkę to próbuje ją dogonić, a nie stoi jak Małecki.
Facet ma umiejętności, liczę na to, że zacznie je pokazywać.
Czy ja myślę aby na pewno o tym samym zawodniku? To ten z 10 na plecach, na pewno o nim piszesz?

Co jak co ale skojarzyć z Gargułą słowa "zapieprza" czy "dogonić" to trzeba naprawdę długo myśleć (no chyba, że ze słowo "dogonić" łączysz bezpośrednio z nazwiskiem tego partacza - czyli wyszłoby Ci np: "piłkarzom przeciwnika łatwo dogonić Gargułę").

Rozbawiłeś mnie i mam nadzieję, że jednak w sprawie Garguły ironizowałeś.
Odpowiedz cytując