Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7202
Stary 05.05.2012, 16:18
Z ciekawości przejrzałem sytuację Konyasporu, zespołu Pawełka i Robaka w drugiej lidze tureckiej. Po 32 kolejkach (czyli na 2 kolejki przed końcem) ma dwa punkty straty do 2 miejsca, dającego bezpośredni awans do ekstraklasy tureckiej. Natomiast znajdują się na 4 miejscu, co z kolei daje im prawo do gry w fazie play-off (miejsca 3-6).

Mariusz Pawełek zagrał w 31 meczach na 32, a Marcin Robak, którym się interesowaliśmy swego czasu, rozegrał wszystkie 32 mnecze w pierwszym składzie i strzelił 8 goli (najwięcej w zespole).

Nourdin Boukhari gra obecnie w NAC, jego dorobek to 9 meczów i 2 gole.

Peter Singlar od kiedy opuścił Wisłę reprezemntuje barwy MFK Kosice. W piewrwszym sezonie w tym klubie rozegrał 24 mecze, w kolejnym na razie 23 mecze i 2 bramki.

Anres Rios, który powrócił do River Plate (jego klubowym kolegą jest między innymi David Trezeguet) rozegrał 14 meczów (6 meczów w pierwszym składzie) i ma na koncie 1 bramką.

Pablo Alvarez po sezonie w greckim Panserraikos FC (16 meczów), powrócił do urugwajskiego Nacionalu ( 1 mecz w sezonie na razie).


A dzisiaj kolejne 2 bramki dołożył Kuba, ostatecznie jego dorobek w tym sezonie to 6 bramek.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując