syryls napisał(a):

|
Podobno proponowano kontrakt Paljiciowi, szkoda że odchodzi bo może nie grał dobrze, ale z obrońców to chyba 2-3 w kolejności do zaangażowania. Zarabiał zdecydowanie mniej pewnie niż Chavez, Jaliens, Jovanovic a grał lepiej od nich, tzn utrzymywał równą formę, raz grał dobrze a raz źle ale najcześciej przeciętnie, zresztą lewym obrońcą nie był nawet nie ma predyspozycji to grania na tej pozycji, niski, dosyć słaby fizycznie, wogóle wszystko się u niego spieprzyło kiedy zaczął grac na lewej obronie, zdarzają się takie przypadki ale dosyć często skrzydłowy jest słabym obrońcą.
|
To jest chyba komentarz roku
Pozwolę sobie wytłuścić najlepsze fragmenty.
syryls napisał(a):

|
Podobno proponowano kontrakt Paljiciowi, szkoda że odchodzi bo może nie grał dobrze, ale z obrońców to chyba 2-3 w kolejności do zaangażowania. Zarabiał zdecydowanie mniej pewnie niż Chavez, Jaliens, Jovanovic a grał lepiej od nich, tzn utrzymywał równą formę, raz grał dobrze a raz źle ale najcześciej przeciętnie, zresztą lewym obrońcą nie był nawet nie ma predyspozycji to grania na tej pozycji, niski, dosyć słaby fizycznie, wogóle wszystko się u niego spieprzyło kiedy zaczął grac na lewej obronie, zdarzają się takie przypadki ale dosyć często skrzydłowy jest słabym obrońcą.
|