Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18916
Stary 05.05.2012, 15:45
syryls napisał(a):Wyświetl post
Podobno proponowano kontrakt Paljiciowi, szkoda że odchodzi bo może nie grał dobrze, ale z obrońców to chyba 2-3 w kolejności do zaangażowania. Zarabiał zdecydowanie mniej pewnie niż Chavez, Jaliens, Jovanovic a grał lepiej od nich, tzn utrzymywał równą formę, raz grał dobrze a raz źle ale najcześciej przeciętnie, zresztą lewym obrońcą nie był nawet nie ma predyspozycji to grania na tej pozycji, niski, dosyć słaby fizycznie, wogóle wszystko się u niego spieprzyło kiedy zaczął grac na lewej obronie, zdarzają się takie przypadki ale dosyć często skrzydłowy jest słabym obrońcą.
To jest chyba komentarz roku

Pozwolę sobie wytłuścić najlepsze fragmenty.

syryls napisał(a):Wyświetl post
Podobno proponowano kontrakt Paljiciowi, szkoda że odchodzi bo może nie grał dobrze, ale z obrońców to chyba 2-3 w kolejności do zaangażowania. Zarabiał zdecydowanie mniej pewnie niż Chavez, Jaliens, Jovanovic a grał lepiej od nich, tzn utrzymywał równą formę, raz grał dobrze a raz źle ale najcześciej przeciętnie, zresztą lewym obrońcą nie był nawet nie ma predyspozycji to grania na tej pozycji, niski, dosyć słaby fizycznie, wogóle wszystko się u niego spieprzyło kiedy zaczął grac na lewej obronie, zdarzają się takie przypadki ale dosyć często skrzydłowy jest słabym obrońcą.
Odpowiedz cytując