Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13328
Stary 05.05.2012, 15:41
Legia - jak nie kupi jej dosyć bogaty biznesmen to z nią jest krucho, zresztą w Polsce znów będziemy miec zawodników z małymi zarobkami. Walter sprzedaje Legie. O Polonii to już nie wspomnę, Lech również nie jest bogaty. Znów wracamy do punktu wyjścia. A strasznie mówiono że Liga się rozwija.
Odpowiedz cytując