|
Legia - jak nie kupi jej dosyć bogaty biznesmen to z nią jest krucho, zresztą w Polsce znów będziemy miec zawodników z małymi zarobkami. Walter sprzedaje Legie. O Polonii to już nie wspomnę, Lech również nie jest bogaty. Znów wracamy do punktu wyjścia. A strasznie mówiono że Liga się rozwija.
|