Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
13326
05.05.2012, 15:32
Podejrzewam że nie będzie nas stać na jego pensję. Wątpię by zgodził się na tak drastyczny spadek zarobków. W Polsce chyba tylko Legię byłoby na jego stać.
Kulawik88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kulawik88
Znajdź inne posty napisane przez Kulawik88