Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13326
Stary 05.05.2012, 15:32
Podejrzewam że nie będzie nas stać na jego pensję. Wątpię by zgodził się na tak drastyczny spadek zarobków. W Polsce chyba tylko Legię byłoby na jego stać.
Odpowiedz cytując