Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13317
Stary 05.05.2012, 14:07
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś śledzi może drugą ligę holenderską? Bo chciałbym się przekonać, czy ten Janota faktycznie taki słaby. Kontrakt mu właśnie wygasa.
Moim zdaniem wystarczy popatrzeć na Jaliensa, Saidiego, Suarta, v.d. Biezena, Voskampa. Wszyscy poza v. d. Biezenem prezentują przeciętny ligowy poziom, a jak są w formie, to się wyróżniają na plus.
.
Odpowiedz cytując