kacpaw91 napisał(a):

|
Czy ktoś śledzi może drugą ligę holenderską? Bo chciałbym się przekonać, czy ten Janota faktycznie taki słaby. Kontrakt mu właśnie wygasa.
|
Moim zdaniem wystarczy popatrzeć na Jaliensa, Saidiego, Suarta, v.d. Biezena, Voskampa. Wszyscy poza v. d. Biezenem prezentują przeciętny ligowy poziom, a jak są w formie, to się wyróżniają na plus.