Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8584
Stary 05.05.2012, 13:08
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Przyzwoita?! Tragiczna.... to jest dokladnie polowa stadionu. 16.5 tys srednia kibicow w 1,5 milionowej aglomeracji (patrzac skad dojezdzaja kibice). Z tego m.in biora sie problemy finansowe, bo budzet zakladano na 23 tys.

Takie srednie, jak nie lepsze to mielismy przy starym stadionie tj z poludniowa i polnocna, i starym wzdluz boiska. Wtedy pojemnosc 21 tys byla, i na wielu meczach bylo 18-21 tys..

Przyzwoita srednia jak dla nas to ok 25 tys, a spokojnie jestem potencjal na komplet. Ale to dluzsza rozmowa dlaczego komplet mozna miec (i to nie jest kwestia cen)
Przedtem średnia to coś koło 8 tysiecy więc 100% wiecej to jednak PRZYZWOITA. Nie wina Wisły że stadion na 33 tysiące miejsc jest. Natomiast jej wina polega na tym, że przyjęłą błędne założenia.
Odpowiedz cytując