Lysy napisał(a):

Dla mnie Legia jest sama sobie winna, a te ich transfery
Blanko i Nacho Novo coś czuję, że będą niczym nasz Kirm i Jirsak ;D
|
Raczej nie beda bo im sie kontrakty koncza w czerwcu. Sciagneli ich na pol roku z nadzieja, ze wypala. Nie wypalili wiec ich pewnie zaraz pozegnaja. Wielkiej straty z tego tytulu nie poniesli.
My natomiast z Jirsakami i Kirmami meczymy sie od kilku ladnych lat i jeszcze za te meki zaplacilismy...