Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20869
Stary 05.05.2012, 12:06
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Legia jest sama sobie winna, a te ich transfery
Blanko i Nacho Novo coś czuję, że będą niczym nasz Kirm i Jirsak ;D
Raczej nie beda bo im sie kontrakty koncza w czerwcu. Sciagneli ich na pol roku z nadzieja, ze wypala. Nie wypalili wiec ich pewnie zaraz pozegnaja. Wielkiej straty z tego tytulu nie poniesli.
My natomiast z Jirsakami i Kirmami meczymy sie od kilku ladnych lat i jeszcze za te meki zaplacilismy...
Odpowiedz cytując