Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13311
Stary 05.05.2012, 11:20
Jakby sie udalo sciagnac Kupisza to moze postaraliby sie w klubie jeszcze o Cywke. Konczy mu sie kontrakt, moglby przyjsc za darmo a do tego Polak i ograny w Anglii (Championship to dla Naszych zawodnikow dobra liga zeby nabrac doswiadczenia). Akurat byłby to idealny transfer na Nasza obecna sytuacje finansową (tylko u Nas takich zarobkow jak w Championship by nie miał).
Odpowiedz cytując