Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55051
Stary 05.05.2012, 10:51
Nie wiem czy to prawda z tym Kupiszem, ale jeśli tak to dobra nowina. Jeszcze jakby Makuszewskiego z Jagiellonii wyrwali, do tego Milika z Górnika i to byłby zajebiste transfery, Może nie na przyszły sezon, ale w dalszej perspektywie.



Odpowiedz cytując