Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13308
Stary 05.05.2012, 10:37
ciacho napisał(a):Wyświetl post
600 tys. euro? Hahahah...zabawni jesteście. Możecie przypomnieć jaki był nasz najwyższy gotówkowy transfer? Czyżby 700 tys za Jirsaka? I nagle kiedy klub bębni na lewo i prawo, że idą oszczędności, kryzys jakiego jeszcze w tym klubie nie było, ma wywalić od ręki 600 tys. No po prostu macie poczucie humoru.
A jednak wszyscy w klubie mówią, że są znaczne środki na transfery, pojawia się kwota miliona euro, w którą łatwo uwierzyć, bo w tyle wydawaliśmy (plus wielkie kontrakty)
.
Odpowiedz cytując