|
600 tys. euro? Hahahah...zabawni jesteście. Możecie przypomnieć jaki był nasz najwyższy gotówkowy transfer? Czyżby 700 tys za Jirsaka? I nagle kiedy klub bębni na lewo i prawo, że idą oszczędności, kryzys jakiego jeszcze w tym klubie nie było, ma wywalić od ręki 600 tys. No po prostu macie poczucie humoru.
|