Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13303
Stary 05.05.2012, 10:12
bartekd16 napisał(a):Wyświetl post
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...44/story.shtml
Ciekawe czy taki Boenisch chciałby do nas przejść, w niemczech i tak nie gra a kontrakt kończy mu się w tym roku w czerwcu
No tylko że Benisz pewnie chciałby ponad 500 tyś € rocznego kontraktu.Już pewnie prędzej kogoś z rezerw Werderu dałoby sie sprowadzic,tak jak Palijcia z rezerw Kaiserslautern
Odpowiedz cytując