Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
13303
05.05.2012, 10:12
bartekd16
napisał(a):
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...44/story.shtml
Ciekawe czy taki Boenisch chciałby do nas przejść, w niemczech i tak nie gra a kontrakt kończy mu się w tym roku w czerwcu
No tylko że Benisz pewnie chciałby ponad 500 tyś € rocznego kontraktu.Już pewnie prędzej kogoś z rezerw Werderu dałoby sie sprowadzic,tak jak Palijcia z rezerw Kaiserslautern
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA