Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 05.05.2012, 09:54
Akurat Pajlic niech sie nie odzywa, bo przez swoj skrajny idiotyzm wywalil Wisle z finalu PP. Plakac po nim nie bede. Uwazam, ze dobry zawodnik musi byc tez inteligentny na boisku czego o nim powiedziec nie mozna.
Odpowiedz cytując