KaSzTaN napisał(a):

Przyzwoita?! Tragiczna.... to jest dokladnie polowa stadionu. 16.5 tys srednia kibicow w 1,5 milionowej aglomeracji (patrzac skad dojezdzaja kibice). Z tego m.in biora sie problemy finansowe, bo budzet zakladano na 23 tys.
Takie srednie, jak nie lepsze to mielismy przy starym stadionie tj z poludniowa i polnocna, i starym wzdluz boiska. Wtedy pojemnosc 21 tys byla, i na wielu meczach bylo 18-21 tys..
Przyzwoita srednia jak dla nas to ok 25 tys, a spokojnie jestem potencjal na komplet. Ale to dluzsza rozmowa dlaczego komplet mozna miec (i to nie jest kwestia cen)
|
Najdroższe bilety powinny być tańsze wtedy spokojnie można walczyć o komplet, najdroższe obniżyć o 10 zł a te które są przy narożnikach o 15-20 wtedy na spokojnie można walczyć o komplet