W sprawie Piłsudskiego i tak już widzę postęp ,co prawda trudno wam uwierzyć ,że był on działaczem socjalistycznym i niepodległościowym ( co dla wielu z was jest trudne do zrozumienia ,że można mieć poglądy lewicowe i być patriotą) ,ale przynajmniej nie nazywacie go komuchem

.Chociaż Korwin-Mikke ,nazwał go jakiś czas temu agentem austriackim i japońskim ,więc kto wie ,im więcej takich opinii to za pare lat dojdzie do rewizji historycznej i Piłsudzki zostanie nazwany zdrajca i komuchem..