Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16843
Stary 05.05.2012, 07:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zmniejszanie liczebności armii oraz postępująca jej demoralizacja stawia nas w niedalekiej przyszłości jako kraj bezbronny. Cel realizowany jest w pełni świadomie.
Dokładnie. Wszelkie próby zmiany sytuacji w postaci modernizacji sprzętu spotykają się z falą krytyki w mediach i wmawianiu ludziom ciemnoty, że niby po co, etc. Wszystko było krytykowane, czy to zakup F-16 czy budowa Gawrona. Mamy armię urzędników, a nie żołnierzy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga