Gwiaździsty napisał(a):

|
Zmniejszanie liczebności armii oraz postępująca jej demoralizacja stawia nas w niedalekiej przyszłości jako kraj bezbronny. Cel realizowany jest w pełni świadomie.
|
Dokładnie. Wszelkie próby zmiany sytuacji w postaci modernizacji sprzętu spotykają się z falą krytyki w mediach i wmawianiu ludziom ciemnoty, że niby po co, etc. Wszystko było krytykowane, czy to zakup F-16 czy budowa Gawrona. Mamy armię urzędników, a nie żołnierzy.