|
Probierz już ułatwił zadanie Śląskowi wystawiając na obronie juniorów - jeżeli WKS tego nie wykorzysta to po prostu nie zasługuje na tytuł Mistrza Polski.Od biedy mistrza zdobędzie Ruch i nie będzie takiej tragedii(w końcu kiedyś była dobra zgoda). Ja oczekuje u naszych grajków ambicji na 100% i profesjonalizmu. A Śląskowi również świetnej gry - na trybunach przyjaźn,na boisku walka.
|