|
Banita
Offline
|
|
kacpaw91 napisał(a): 
|
Drogie media, jak kibice prosili zawodników, aby dali z siebie wszystko to mieliśmy takie Derby na Kałuży, albo mecze z Górnikiem i Podbeskidziem przegrane na Reymonta. Teraz na przekór z ironią wszyscy wołają "tylko przegrana", aby wywołać w naszych asach sportową złość.
|
Ty tak na powaznie? 
|
|