Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20846
Stary 04.05.2012, 22:41
kacpaw91
Ad.1 i 2 - przecież napisałem że chodziło o fora więc czego nie rozumiesz - nie piszę o zachowaniu, wypowiedziach piłkarzy bo aż takimi debilami nie są żeby wypowiadać się publicznie o odpuszczaniu meczu. I powtórzę. Chodzi mi o fora. Bo jeśli idzie o mecz... to też uważam że Wisła przegra z powodu że jest słabsza od obecnego Śląska. Młodzi z ME powalczą, żeby się pokazać, ale umiejętności im nie wystarczy.

Ad 3. Oficjalna to chyba http://www.wisla.krakow.pl ? no bo o tej piszę.I nie wmawiaj mi że napis: "ŚWIĘTUJ Z NAMI! WISŁA PANY" odnosi się do udanego sezonu Wisły.
Odpowiedz cytując