Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16838
Stary 04.05.2012, 22:33
AS82 napisał(a):Wyświetl post
o jaaa
Byle ta sprawa na nowo nie odżyła bo znowu cała Polska będzie zaaferowana tym czym Kaczyński napisał obiad czy obiat (choć on sam stwierdził,że nie pamięta jak napisał). Gazety będa sie rozpisywać : te pro rządowe że napisał obiat ,te pro pisowskie ,że napisał obiad . W TVNie bedzie w Faktach ,że napisał obiat a w TV Trwam ,że napisał obiad . Będą znowu z tej przyczyny organizowane konferencje prasowe . Nikt się nie bedzie przejmował bieżacymi problemami ,bezrobociem ,drożyzną ,budową autostrad ,będziemy znowu żyć konfliktem na najwyższym szczeblu politycznym. Polskie Watergate..
Haha, dobry jesteś.

Odkopałeś sprawę sprzed X lat, po czym ktoś Cię poprawił, a Ty już "o jaaa, nie odkopujcie starych tematów, bo konferencje prasowe, Watergate, nie, nie, nie!". Przyznaj się lepiej, że głupotę palnąłeś, każdemu się czasem zdarza (Tobie wyjątkowo często, ale spuśćmy już na to zasłonę milczenia) albo przynajmniej zakop się pod ziemią licząc że nikt nie zauważy.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!