Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20842
Stary 04.05.2012, 22:02
Jak dla mnie kto by nie był mistrzem to będzie to bardzo, bardzo słaby mistrz.
jeżeli w zeszłym sezonie narzekano, że Wisła była słabym mistrzem to co powiedzieć o tegorocznym.
W LM przygoda skończy się na 3 rundzie, a jak któryś z zespołów awansuje do fazy grupowej LE to będzie mega sukces.
I niech mi nikt nie gada że liga jest wyrównana, jest po prostu cienka i tyle.
I dlatego podwójnie mnie boli postawa naszych grajków bo gdyby zagrali chociaż mecze u siebie trochę lepiej i wygrali część z nich plus dołożyli kilka pkt z wyjazdów to mistrza mielibyśmy spokojnie.
Dramat ten sezon.
Oby WKS był mistrzem, zawsze to przyjaciele ;]
Odpowiedz cytując