Wizard napisał(a):

Jeżeli ten 'obiat' to zaczepka w wiadomą stronę, to po raz kolejny wystawiłeś sobie świadectwo jak zostałeś przez mainstraimowe media zmanipulowany i jeszcze się tym chwalisz
|
o jaaa
Byle ta sprawa na nowo nie odżyła bo znowu cała Polska będzie zaaferowana tym czym Kaczyński napisał obiad czy obiat (choć on sam stwierdził,że nie pamięta jak napisał). Gazety będa sie rozpisywać : te pro rządowe że napisał obiat ,te pro pisowskie ,że napisał obiad . W TVNie bedzie w Faktach ,że napisał obiat a w TV Trwam ,że napisał obiad . Będą znowu z tej przyczyny organizowane konferencje prasowe . Nikt się nie bedzie przejmował bieżacymi problemami ,bezrobociem ,drożyzną ,budową autostrad ,będziemy znowu żyć konfliktem na najwyższym szczeblu politycznym. Polskie Watergate..