Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13298
Stary 04.05.2012, 21:47
To nie czasy sprzed 7-10 lat, gdy Wisła brała każdego który jej się w polskiej lidze spodobał...
Zejdzie na ziemie, jesteśmy średniakiem w tym sezonie i naprawdę musiał by Boguś wyłożyć grubą kasę na transfery żebyśmy grali w pucharach 2013/2014.
Co do wymienianych graczy Śląska już widzę jak Mila, Kaz albo Celeban biegną do Wisły.
Odpowiedz cytując