Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10768
Stary 04.05.2012, 19:17
czy wygrane w toto-mixie można odebrać w punkcie w innym mieście ?

Czy tylko w tym oddziale, w którym złożono zakład ?


W regulaminie nic nie napisali o miejscu odbioru wygranych;
http://totolotek.pl/totomix/jakgrac/
Odpowiedz cytując