Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16831
Stary 04.05.2012, 18:54
Komorowski z racji tego ,że w 2015 będzie sie ubiegał o re-elekcje już dziś zaprosił prewencyjnie papieża do Polski w 2015 ,żeby sie w roku wyborczym pokazać i se fotki porobić