Edson napisał(a):

|
Nie będę polemizował, bo nasza rozmowa sprowadzi się do dyskusji pt. "Co musi się w meczu zdarzyć, aby można było uznać go za ustawiony?". Cóż, dla Ciebie samobój, bo szkolnym błędzie, który całkowicie ustawia spotkanie o Mistrzostwo Polski nie jest kontrowersyjny. Dla mnie jest.
|
Oczywiście, nie będziesz polemizował, bowiem meczu nie widziałeś i nie masz na ten temat nic do powiedzenia, poza przekonaniem o wiecznym pokrzywdzeniu, które jest ślicznym, pięknym argumentem w Twojej głowie, żeby zaprzeczyć temu, czym faktycznie jest wystawienie się WKSowi.