Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7162
Stary 04.05.2012, 17:50
labtec napisał(a):Wyświetl post

i na miejscu trenera drużyny ' białej ' ja bym kazał zejść zawodnikom po drugim czy trzecim razie podytkowaniu karnego.
to istna farsa !
Sędzia postąpił zgodnie z przepisami, reakcje jego asystenta (chłop z jajami ewidentnie) były wzorcowe. Ostatni karny z pewnością byłby też powtórzony, gdyby bramkarz obronił. Padł gol, to karnego nie powtarzamy. Książkowo.


To, że 90% sędziów takie karne puszcza to tylko przejaw ich frajerstwa, "odpuszczania", może obawy o reakcję widzów? Szkoda, bo jak widzimy ten przepis zrobił się tak martwy, że sporo osób w ogóle o nim nie wie. No i mamy potem takie kwaitki, że ktoś zamieszcza w internecie (celem wyśmiania) fimiki z prawidłowymi zdarzeniami boiskowymi

Także już nie rozpowszechniaj tego filmiku, bo nie masz racji tym razem.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez felipe : 04.05.2012 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując