Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55024
Stary 04.05.2012, 17:41
Wierzycie w te bzdury? az takiej wymiany kadry nie będzie; no chyba, że będą powoli zbierać odpady pilkarskie z karta na reku. Jednaj jaki byłby poczatek sezonu nie chcę myślec. Nie wierzę w tych 7, bo legionista musiałby już dogadywac zawodników żeby nie było jak za drugiej kadencji siwego, czyli 8 zawodników na pierwszym zgrupowaniu.
Swoją drogą jak patrzę na bilans Wisły przy R22to krew zalewa... 7-2-5.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując