|
Wierzycie w te bzdury? az takiej wymiany kadry nie będzie; no chyba, że będą powoli zbierać odpady pilkarskie z karta na reku. Jednaj jaki byłby poczatek sezonu nie chcę myślec. Nie wierzę w tych 7, bo legionista musiałby już dogadywac zawodników żeby nie było jak za drugiej kadencji siwego, czyli 8 zawodników na pierwszym zgrupowaniu.
Swoją drogą jak patrzę na bilans Wisły przy R22to krew zalewa... 7-2-5.
|