Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13289
Stary 04.05.2012, 16:56
Acima napisał(a):Wyświetl post
Pytaniem jest tylko po co Celeban miałby odchodzić z zespołu Mistrza Polski do 7/8 drużyny w lidze?

Powiedziałbym kasa misiu , kasa .Ale zaraz jaka znowu kasa? Już teraz połowa klubów naszej ekstraklasy płaci większe lub zbliżone pensje .
Odpowiedz cytując