Acima napisał(a):

|
Pytaniem jest tylko po co Celeban miałby odchodzić z zespołu Mistrza Polski do 7/8 drużyny w lidze?
|
Powiedziałbym kasa misiu , kasa .Ale zaraz jaka znowu kasa? Już teraz połowa klubów naszej ekstraklasy płaci większe lub zbliżone pensje .