0 22 napisał(a):

|
No, dziękuje bardzo - ja akurat mam nadzieje, że więcej piłkarze w stylu Kucharczyka czy Żyro w Legii grać nie będą. Bo ktoś ich ewidentnie krzywdzi i wmawia, że się nadają.
|
Na tym forum jest liczny fan club tych kopaczy + oczywiście Wolski. Każde udane zagranie jednego z nich wprawia klubowiczów w ekstazę, a to że np. w tak ważnym dla Legii meczu z Lechią byli wyjątkowymi inwalidami nie ma znaczenia. Zresztą wiedzą lepiej kto jest dobry i kogo potrzeba Legii.